Wiadomości branżowe

Szkoła mPLANU hipotecznego

mBank, w ramach działań edukacyjnych, uruchomił Szkołę mPLANU - przyjazny poradnik kredytu hipotecznego. Jednocześnie z początkiem maja br. wysokość prowizji przygotowawczej została obniżona i wynosi od 1% do 2% wartości udzielonego kredytu lub pożyczki hipotecznej.Uruchomiona Szkoła mPLANU prezentuje praktyczne porady, wskazując na co należy zwrócić szczególną uwagę, jak nie zgubić się w gąszczu przepisów, o czym pamiętać i jakie trudności mogą się pojawić na drodze do własnego lokum. Poradnik zawiera również wyjaśnienia i informacje  dotyczące kredytów hipotecznych. Szkoła mPLANU to miejsce wymieniania poglądów, doświadczeń i rad udzielanych przez ekspertów bądź osoby doświadczone w tematyce rynku nieruchomości. To poradnik, którego celem jest przyjazna edukacja Klientów dotycząca procesu uzyskania kredytu na cele mieszkaniowe i merytoryczna pomoc w drodze do własnego lokum. W serwisie http://www.mbank.com.pl/szkola_mplanu/

mBank, w ramach działań edukacyjnych, uruchomił Szkołę mPLANU - przyjazny poradnik kredytu hipotecznego.

Jednocześnie z początkiem maja br. wysokość prowizji przygotowawczej została obniżona i wynosi od 1% do 2% wartości udzielonego kredytu lub pożyczki hipotecznej.

Uruchomiona Szkoła mPLANU prezentuje praktyczne porady, wskazując na co należy zwrócić szczególną uwagę, jak nie zgubić się w gąszczu przepisów, o czym pamiętać i jakie trudności mogą się pojawić na drodze do własnego lokum. Poradnik zawiera również wyjaśnienia i informacje  dotyczące kredytów hipotecznych.

Szkoła mPLANU to miejsce wymieniania poglądów, doświadczeń i rad udzielanych przez ekspertów bądź osoby doświadczone w tematyce rynku nieruchomości. To poradnik, którego celem jest przyjazna edukacja Klientów dotycząca procesu uzyskania kredytu na cele mieszkaniowe i merytoryczna pomoc w drodze do własnego lokum.

W serwisie http://www.mbank.com.pl/szkola_mplanu/  zostały przedstawione rady dotyczące:

  • zakupu mieszkania na rynku wtórnym,
  • zakupu mieszkania na rynku pierwotnym,
  • budowy domu,
  • zaciągania pożyczki hipotecznej.

mPLAN hipoteczny należy do grupy produktów nazywanych Planami Finansowymi - jest to kategoria najnowocześniejszych produktów bankowych w Polsce. mPLAN hipoteczny umożliwia zachowanie dostępności środków kredytowych i depozytowych, połączonych mechanizmem zmniejszającym obciążenie odsetkowe kredytu.

mPLAN hipoteczny to:

  • kredyt lub pożyczka zabezpieczona hipoteką na nieruchomości, produkt wzbogacony o mechanizm bilansowania, czyli zmniejszania odsetek od kredytu,
  • sposób na zarządzanie swoimi finansami w wygodny sposób - bez kolejek, 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę, w tym wcześniejszej spłaty w każdym momencie z automatycznym wyliczeniem nowego terminarza spłat, 
  • połączenie prostych w użyciu, funkcjonalnych usług mBanku - lokat, rachunku bieżącego i kredytu hipotecznego w jednym miejscu,
  • zgodne ze strategią mBanku, realne korzyści finansowe dla Klientów - produkt pozwala na zdecydowane zmniejszenie odsetek od kredytu, skrócenie czasu spłaty kredytu i zmniejszenie obciążeń podatkowych.

mPLAN hipoteczny skierowany jest do wszystkich Klientów, którzy chcą realizować swoje potrzeby mieszkaniowe i budowlane, bądź potrzebują pożyczki na inny, dowolny cel.

A to już wiesz?  Jak sfinansować szkolną wyprawkę dziecka?

http://www.mbank.com.pl/oferta/mplan/index.html

Z początkiem maja mBank wprowadził preferencyjną prowizję przygotowawczą w wysokości 1% od wartości udzielonego kredytu lub pożyczki hipotecznej.

Z 1% prowizji mogą skorzystać Klienci, którzy zadeklarują wpływy na rachunek eKONTO przez cały okres kredytowania w kwocie nie mniejszej niż 15.000 zł na kwartał lub założą lokatę w kwocie nie mniejszej niż 100.000 zł lub posiadają w mBanku rachunek eKONTO/eMAX od co najmniej 6 miesięcy, zasilając go kwotą nie mniejszą niż 3.500 zł miesięcznie.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy