Kariera LIFESTYLE

RZUCIŁA PRACĘ W KORPORACJI I MĘŻA, ABY ZOSTAĆ KRÓLOWĄ BURLESKI!

RZUCIŁA PRACĘ W KORPORACJI I MĘŻA, ABY ZOSTAĆ KRÓLOWĄ BURLESKI!
jak Katarzyna Kraszewska – PIN UP CANDY, rzuciła pracę w korporacji, by stać się polską Ditą von

Data publikacji: 2018-08-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: RZUCIŁA PRACĘ W KORPORACJI I MĘŻA, ABY ZOSTAĆ KRÓLOWĄ BURLESKI!
Kategoria: LIFESTYLE, Kariera

jak Katarzyna Kraszewska – PIN UP CANDY, rzuciła pracę w korporacji, by stać się polską Ditą von Teese!

RZUCIŁA PRACĘ W KORPORACJI I MĘŻA, ABY ZOSTAĆ KRÓLOWĄ BURLESKI! LIFESTYLE, Kariera - jak Katarzyna Kraszewska – PIN UP CANDY, rzuciła pracę w korporacji, by stać się polską Ditą von Teese!

Stabilizacja – mąż, dziecko, praca na etacie – to marzenie większości kobiet. Później ewentualne podróże dwa razy do roku. Dla niektórych jednak to za mało, lub może po prostu chcą czegoś innego od życia. Tak jak Katarzyna Kraszewska – PIN UP CANDY, znajomi i rodzina pukali się w głowę, gdy rzuciła pracę w korporacji, by stać się polską Ditą von Teese!

Co to jest burleska?

Powstanie burleski datowane jest na XIX wiek, od kilku lat zaś ten rodzaj sztuki przeżywa swój prawdziwy renesans. Tak, burleskę należy traktować w kategoriach sztuki, gdyż jest to po prostu jedna z form teatralnych. – Burleska to nie jest zwykłe rozbieranie się. To cały pokaz, przemyślany i dopięty na ostatni guzik, mający na celu pokazanie kobiecego piękna, siły i pewności siebie. Bo przecież każda z nas jest piękna, nawet, a może przede wszystkim, jeśli nie ma rozmiaru zero – mówi Katarzyna Kraszewska znana jako Pin Up Candy. I faktycznie artystki burleski powinny mieć kobiece kształty, by właśnie nimi kusić w idealnie przygotowanych pokazach. Większość z pań zajmujących się burleską to wykształcone tancerki, zaś ich pokazy często są utrzymane w klimacie lat 20. Lub 40. XX wieku, więc jest barwnie, błyszcząco, kostiumy są bogato zdobione, pełno jest piór i rekwizytów.

Kobiety tańczą i kobiety oglądają

Królowa Polskiej Burleski Pin Up Candy, zostawiła wygodną pracę za biurkiem w warszawskiej korporacji, rozwiodła się i postanowiła w pełnym wymiarze zająć się burleską. – Burleska pozwala kobietom na pokazanie prawdziwego ja, na znalezienie w sobie wdzięku i niespożytych pokładów seksapilu, pozwala także wyrazić siebie artystycznie. Ktoś może pomyśleć, że jestem szalona, ale nudne życie i podążanie utartymi ścieżkami są nie dla mnie, kiedy jestem na scenie czuję, że żyję i jestem szczęśliwa jak nigdy wcześniej. Burleska cieszy się ogromną popularnością, a że walczyłam o to wiele lat, to daje mi to ogromną satysfakcję! – dodaje Katarzyna Kraszewska. Co więcej, pokazy burleski są bardzo chętnie oglądanie właśnie przez kobiety! Jest to rodzaj sztuki, pokazujący, że piękno kobiecego ciała jest nie tylko dla mężczyzn! Zwykły striptiz nie ma w sobie tej magii i artystycznego wyrazu, jaki mamy w burlesce. Dlatego jest ona uwielbiana przez obie płcie i traktowana jak pokaz teatralny.

A to już wiesz?  82% pracodawców wymaga znajomości języka obcego podczas rekrutacji

Sztuka na światowym poziomie

Pin Up Candy zachęca do tego, by kobiety nie bały się odkrywać swojej kobiecości, poprzez taniec czy burleskę właśnie. Sama zaś nieustannie występuje dając pokazy podczas różnych wydarzeń czy eventów firmowych. – Pracuję cały rok, daję pokazy sama bądź z innymi dziewczynami, jest to wówczas ogromne przedsięwzięcie, zwłaszcza gdy pokaz ma zawierać część z kieliszkiem do szampana, w którym się kąpię. Bycie artystką burleski wymaga ogromnej dyscypliny, dbania o siebie, nienagannego wyglądu. Wszystko to jest ważne, by polska burleska była na światowym poziomie – mówi Katarzyna Kraszewska.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
RZUCIŁA PRACĘ W KORPORACJI I MĘŻA, ABY ZOSTAĆ KRÓLOWĄ BURLESKI! LIFESTYLE, Kariera - jak Katarzyna Kraszewska – PIN UP CANDY, rzuciła pracę w korporacji, by stać się polską Ditą von Teese!
Hashtagi: #LIFESTYLE #Kariera

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy