Wiadomości branżowe

Rozkręć się!

30 aparatów cyfrowych, 60 odtwarzaczy mp3, 90 odtwarzaczy dvd – to nagrody, o które mogą walczyć początkujący użytkownicy Allegro.pl w konkursie ,,Rozkręć się". Akcja potrwa na stronach największego serwisu aukcyjnego 15 miesięcy.Konkurs „Rozkręć się” skierowany jest do internautów dopiero zaczynających przygodę z Allegro. Co miesiąc, jedna z kategorii w tym największym polskim serwisie aukcyjnym staje się kategorią konkursową. Nagradzani są zarówno sprzedawcy jak i kupujący. Ci pierwsi, by aspirować do miana zwycięzcy muszą wykazać się największą wartością sprzedanych przedmiotów. Wśród kupujących, na miano lidera mogą liczyć użytkownicy, którzy wydali najwięcej na zakupy w konkursowej kategorii. Na zwycięzców czekają nie lada nagrody: 30 aparatów cyfrowych Canon EOS 350D, 60 odtwarzaczy mp3 Iriver H–10 oraz 90 odtwarzaczy dvd Panasonic S29. „To najdłużej trwający konkurs w naszej historii, bo będzie trwać blisko 1,5 roku” – mówi Mirosława Kaźmierowska z Allegro.„ Wśród 4,5 miliona ofert jakie są dostępne w serwisie, każdy może
30 aparatów cyfrowych, 60 odtwarzaczy mp3, 90 odtwarzaczy dvd ? to nagrody, o które mogą walczyć początkujący użytkownicy Allegro.pl w konkursie ,,Rozkręć się". Akcja potrwa na stronach największego serwisu aukcyjnego 15 miesięcy.


Konkurs ?Rozkręć się? skierowany jest do internautów dopiero zaczynających przygodę z Allegro. Co miesiąc, jedna z kategorii w tym największym polskim serwisie aukcyjnym staje się kategorią konkursową. Nagradzani są zarówno sprzedawcy jak i kupujący. Ci pierwsi, by aspirować do miana zwycięzcy muszą wykazać się największą wartością sprzedanych przedmiotów. Wśród kupujących, na miano lidera mogą liczyć użytkownicy, którzy wydali najwięcej na zakupy w konkursowej kategorii. Na zwycięzców czekają nie lada nagrody: 30 aparatów cyfrowych Canon EOS 350D, 60 odtwarzaczy mp3 Iriver H?10 oraz 90 odtwarzaczy dvd Panasonic S29. ?To najdłużej trwający konkurs w naszej historii, bo będzie trwać blisko 1,5 roku? ? mówi Mirosława Kaźmierowska z Allegro.? Wśród 4,5 miliona ofert jakie są dostępne w serwisie, każdy może znaleźć coś dla siebie. Teraz zakupy stają się jeszcze bardziej przyjemne, bo można liczyć dodatkowo na atrakcyjne nagrody? - dodaje Kaźmierowska.

Więcej informacji:www.allegro.pl/konkurs

Allegro.pl to najbezpieczniejszy serwis aukcyjny w Polsce. Oferuje użytkownikom szereg narzędzi pozwalających na zabezpieczenie transakcji. Oszustwa to zaledwie 0,5 promila wszystkich transakcji. Oprócz tego serwis współpracuje z jednostkami policji w całym kraju. Pracownicy Działu Bezpieczeństwa serwisu czynnie uczestniczą w szkoleniach funkcjonariuszy.

Więcej informacji:www.allegro.pl/bezpieczenstwo

Allegro.pl jest największą, polską platformą handlową.. Jako pierwszy tego typu portal rozpoczęło przeprowadzanie aukcji on-line w 1999 roku z nadzieją, że ta forma zawierania transakcji ma wielkie szanse na popularność i zainteresowanie. Przewidywania się sprawdziły. Obecnie serwis ma ponad 2,9 miliona zarejestrowanych kont Użytkowników. Wszystkich aukcji dostępnych on-line w Allegro.pl jest ponad 780 tys. Aktualnie dostępnych jest w serwisie blisko 4,5 miliona przedmiotów, zawieranych jest ok. 100 tys. transakcji.
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Bądź widoczny - widocznym lepiej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy