Kariera LIFESTYLE

Piotr Kurczak Dyrektorem Operacyjnym Sodexo On-site Services

Piotr Kurczak Dyrektorem Operacyjnym Sodexo On-site Services
Sodexo On-site Services – lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości – poinformowało, że Piotr Kurczak objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w segmencie

Data publikacji: 2015-02-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piotr Kurczak Dyrektorem Operacyjnym Sodexo On-site Services
Kategoria: LIFESTYLE, Kariera

Sodexo On-site Services – lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości – poinformowało, że Piotr Kurczak objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w segmencie Corporate.

Piotr Kurczak Dyrektorem Operacyjnym Sodexo On-site Services LIFESTYLE, Kariera - Sodexo On-site Services – lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości – poinformowało, że Piotr Kurczak objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w segmencie Corporate.

W ramach powierzonych obowiązków będzie teraz odpowiedzialny za prowadzenie zespołu operacyjnego, realizację strategii firmy w obszarze obsługi nieruchomości oraz za relacje z klientami spółki.

 

 

Nowy Dyrektor Operacyjny Sodexo On-site Services posiada 16-letnie doświadczenie m.in. w kompleksowej obsłudze nieruchomości. W Sodexo pracuje od 3 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczął jako Dyrektor Regionalny, odpowiedzialny za działania operacyjne w jednostkach Sodexo zlokalizowanych na terenie województw zachodniej Polski. Następnie objął stanowisko Dyrektora Usług Zintegrowanych, realizując wraz z zespołem różnorodne projekty związanem.in. z techniczną obsługą nieruchomości, usługami utrzymania czystości, żywieniemw restauracjach o charakterze pracowniczym czy prowadzeniem outsourcingu recepcji.

 

Piotr Kurczak doświadczenie w obszarze kompleksowej obsługi nieruchomości zdobywał także pracując dla międzynarodowych korporacji, takich, jak Casino Group oraz Metro Group.

 

Powołanie Piotra na stanowisko Dyrektora Operacyjnego to kolejny krok w umacnianiu naszej pozycji i wyraźny sygnał dla naszych klientów, że są obsługiwani przez najlepszych ekspertów rynku kompleksowego facility management. Jestem przekonany, że dzięki wiedzy i kompetencjom Piotra wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom. – powiedział Yann Gontard, Dyrektor Generalny Sodexo Polska On-site Services.

 

Sodexo On-site Services projektuje, koordynuje i dostarcza kompleksowe usługi dla nieruchomości oraz usług żywieniowych. Firma prowadzi obecnie 70 restauracji oraz zajmuje się obsługą techniczną w blisko 400 nieruchomościach w Polsce, o łącznej powierzchni 5 800 000 m².

 

 

O Sodexo

Grupa Sodexo, światowy lider w zakresie usług podnoszących Jakość Codziennego Życia, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowej obsługi nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych (Sodexo Benefits and Rewards Services) obsługując każdego dnia 75 milionów konsumentów na całym świecie.

A to już wiesz?  AKADEMIA KOBIET JUŻ PO RAZ TRZECI!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Piotr Kurczak Dyrektorem Operacyjnym Sodexo On-site Services LIFESTYLE, Kariera - Sodexo On-site Services – lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań z zakresu usług dla nieruchomości – poinformowało, że Piotr Kurczak objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego w segmencie Corporate.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Kariera

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy