Wiadomości branżowe

MultiBank wraz z Klubem Sportowym „Widzew” uruchomił Sektor Rodziny

Wszyscy chcielibyśmy bezpiecznie oglądać widowiska sportowe. Wielu rodziców chętnie zabrałoby dzieci na mecze piłkarskie, aby razem z nimi mogły przeżywać pozytywne wrażenia sportowe i uczyły się kultury kibicowania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom MultiBank - bankowość detaliczna BRE Banku SA - wraz z SPN „Widzew” zainicjowała na jesieni 2001 roku akcję bezpiecznego, rodzinnego kibicowania. W ramach tej akcji został stworzony na stadionie „Widzewa” specjalny Sektor Rodzinny. Otwarcie Sektora Rodzinnego pod patronatem MultiBanku zainaugurowano wraz z nowym sezonem piłkarskim 2002/2003. Sektor Rodzinny to wydzielona i zmodernizowana część stadionu klubu sportowego „Widzew. Wstęp do strefy familijnego kibicowania mają wyłącznie rodzice z dziećmi. MultiBank uruchomił też na swojej stronie internetowej (www.multibank.pl) specjalny serwis piłkarski, na którym znajdują się relacje z ostatnich spotkań, kalendarium rozgrywek, konkursy z możliwością wygrania biletów na mecze. Aby zachęcić i ułatwić rodzinne kibicowanie, Zarząd Widzew zaproponował oszczędne „dla kieszeni” 4-osobowe bilety w cenie 15zł lub karnety na całą rundę po 70zł.

Wszyscy chcielibyśmy bezpiecznie oglądać widowiska sportowe. Wielu rodziców chętnie zabrałoby dzieci na mecze piłkarskie, aby razem z nimi mogły przeżywać pozytywne wrażenia sportowe i uczyły się kultury kibicowania. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom MultiBank - bankowość detaliczna BRE Banku SA - wraz z SPN „Widzew” zainicjowała na jesieni 2001 roku akcję bezpiecznego, rodzinnego kibicowania. W ramach tej akcji został stworzony na stadionie „Widzewa” specjalny Sektor Rodzinny. Otwarcie Sektora Rodzinnego pod patronatem MultiBanku zainaugurowano wraz z nowym sezonem piłkarskim 2002/2003.

Sektor Rodzinny to wydzielona i zmodernizowana część stadionu klubu sportowego „Widzew. Wstęp do strefy familijnego kibicowania mają wyłącznie rodzice z dziećmi. MultiBank uruchomił też na swojej stronie internetowej (www.multibank.pl) specjalny serwis piłkarski, na którym znajdują się relacje z ostatnich spotkań, kalendarium rozgrywek, konkursy z możliwością wygrania biletów na mecze. Aby zachęcić i ułatwić rodzinne kibicowanie, Zarząd Widzew zaproponował oszczędne „dla kieszeni” 4-osobowe bilety w cenie 15zł lub karnety na całą rundę po 70zł.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kolejne podejście do ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Nowa propozycja dyskryminuje mniejszych operatorów telekomunikacyjnych [DEPESZA]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy