Kariera LIFESTYLE

Karolina Maria Siudyła Dyrektorem ds. PR w Black Red White S.A.

Karolina Maria Siudyła Dyrektorem ds. PR w Black Red White S.A.
Do Black Red White dołączyła od 1 kwietnia Karolina Maria Siudyła – jedna z najbardziej uznanych specjalistek ds. kreowania wizerunku marek. Na stanowisku Dyrektora ds. Public Relations będzie odpowiadać za PR korporacyjny oraz produktowy marki Black Red

Data publikacji: 2016-04-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Karolina Maria Siudyła Dyrektorem ds. PR w Black Red White S.A.
Kategoria: LIFESTYLE, Kariera

Do Black Red White dołączyła od 1 kwietnia Karolina Maria Siudyła – jedna z najbardziej uznanych specjalistek ds. kreowania wizerunku marek. Na stanowisku Dyrektora ds. Public Relations będzie odpowiadać za PR korporacyjny oraz produktowy marki Black Red White.

Karolina Maria Siudyła Dyrektorem ds. PR w Black Red White S.A. LIFESTYLE, Kariera - Do Black Red White dołączyła od 1 kwietnia Karolina Maria Siudyła – jedna z najbardziej uznanych specjalistek ds. kreowania wizerunku marek. Na stanowisku Dyrektora ds. Public Relations będzie odpowiadać za PR korporacyjny oraz produktowy marki Black Red White.

Do Black Red White dołączyła od 1 kwietnia Karolina Maria Siudyła – jedna z najbardziej uznanych specjalistek ds. kreowania wizerunku marek. Na stanowisku Dyrektora ds. Public Relations będzie odpowiadać za PR korporacyjny oraz produktowy marki Black Red White w Polsce i na świecie.

Po 15 latach zarządzania agencją magnifiCo, Karolina Maria Siudyła zdecydowała się podjąć nowe wyzwanie zawodowe – tym razem po stronie klienta.

W nowej roli – jako Dyrektor ds. PR w spółce Black Red White S.A. – realizować będzie kompleksowe działania w zakresie PR związane z obsługą korporacyjną oraz produktową.

„Motorem moich życiowych działań jest potrzeba kreowania świata i ciągłego zdobywania nowych doświadczeń, dlatego kolejnym etapem rozwoju zawodowego jest praca w Black Red White. Współpraca z tak cenioną polską marką to doskonała okazja do poszerzania kompetencji i sprawdzian umiejętności zdobytych w ciągu 20 lat pracy zawodowej. Wartości, które przyświecają marce w pełni odpowiadają moim, dlatego przyjęłam propozycję pracy w Black Red White z ogromną radością i wdzięcznością” – powiedziała Karolina Siudyła, nowa Dyrektor ds. PR spółki Black Red White.

W 2002 roku Karolina Siudyła z tytułem mgr Politologii i Nauk Społecznych ukończyła studia na Uniwersytecie Opolskim. Studiowała również Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ukończyła podyplomowe studia z prawa administracyjnego. Ma wieloletnie doświadczenie z zakresu marketingu, reklamy, PR, technik prezentacji, technik sprzedaży oraz visual merchandisingu. Jest absolwentką  London School of Public Relations, gdzie obecnie pracuje jako wykładowca i egzaminator. Pierwsze kroki w PR stawiała w 1996 jeszcze jako uczennica liceum. Dwa lata później już jako młodszy asystent w Dziale Promocji i Reklamy Opolskiej Redakcji Telewizji Polskiej SA. Współpracowała także z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na stanowisku Rzecznika Prasowego, a także Platformą Mediową Point-Group. W tym roku Karolina Siudyła świętuje 20-lecie pracy zawodowej.

A to już wiesz?  Techniczne zawody z przyszłością: technik robót wykończeniowych

***********

Black Red White to polska marka – wiodący producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce Już od ponad 20 lat firma proponuje swoim Klientom wnętrza dające radość i polepszające jakość życia. W rozbudowanym portfolio jej produktów dostępne są meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, stoły, krzesła i materace. Wyróżnia je funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz atrakcyjne i urozmaicone wzornictwo. Dopełnieniem bogatej oferty meblowej są dodatki – tekstylia, oświetlenie, dekoracje, dywany oraz akcesoria niezbędne w łazience, kuchni, garderobie i jadalni.

Grupę Black Red White tworzą  spółki produkcyjne, handlowe i usługowe. Firma oferuje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz niemal 400 punktach partnerskich w całej Polsce. Więcej informacji na stronie www.brw.com.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Karolina Maria Siudyła Dyrektorem ds. PR w Black Red White S.A. LIFESTYLE, Kariera - Do Black Red White dołączyła od 1 kwietnia Karolina Maria Siudyła – jedna z najbardziej uznanych specjalistek ds. kreowania wizerunku marek. Na stanowisku Dyrektora ds. Public Relations będzie odpowiadać za PR korporacyjny oraz produktowy marki Black Red White.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Kariera

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy