Film

Rycerskość powraca… a do kin wchodzi Old Fashioned!

Rycerskość powraca… a do kin wchodzi Old Fashioned!
Informacja prasowa, czerwiec 2017 Rycerskość powraca… a do kin wchodzi Old Fashioned! „Od kiedy traktowanie kobiet z szacunkiem stało się żartem?” – pyta Clay, niegdyś

Informacja prasowa, czerwiec 2017

Rycerskość powraca… a do kin wchodzi Old Fashioned!

„Od kiedy traktowanie kobiet z szacunkiem stało się żartem?” – pyta Clay, niegdyś król studenckiej braci, dziś samotnik przywiązany do staroświeckich zasad. Na swojej drodze spotyka Amber, niespokojnego ducha o buntowniczym nastawieniu do związków. Old Fashioned – romantyczna historia o współczesnej miłości w stylu retro – wejdzie na ekrany polskich kin 23 czerwca. Mamy dla Was cytaty z filmu!

Old Fashioned to historia Clay’a Walsha (Rik Swartzwelder), który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami. Na jego drodze staje Amber Henson (Elizabeth Ann Roberts), która uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem.

Spotkanie tych dwoje wywraca świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują im trzymać się od siebie z daleka. Dwie zranione dusze, które mają za sobą młodzieńcze uniesienia i tak zwany okres „burzy i naporu”, starają się zakochać tym razem na zawsze.

Film Rika Swartzweldera opowiada historię o „kobiecie po przejściach i mężczyźnie z przeszłością”, wychodzących z ciemności w prawdziwą miłość. Rozwijającemu się uczuciu, romantycznym wzlotom i upadkom, towarzyszą piękne zdjęcia i nastrojowa muzyka, które sprawiają, że mamy ochotę zatrzymać się w biegu, odprężyć i delektować chwilą.

Zanim obejrzycie Old Fashioned, przedstawiamy cytaty z filmu – do przeczytania, do zapamiętania, do zobaczenia!

• Clay: Chyba po prostu nie byłem przeznaczony do wielkości.
Amber: Myślę, że świat ma wystarczająco wielkości. Nie za dużo dobroci. To jest moja teoria.

• Amber: Praw mi komplementy. Zwal mnie z nóg. Powiedz mi, że jestem najbardziej atrakcyjną kobietą, którą kiedykolwiek poznałeś, nawet jeśli tak nie myślisz. Nie obchodzi mnie to.
Clay: Kłamać ci?
Amber: Dokładnie. Normalna randka.

• Amber: Może miłość nie musi być idealna, aby nadal być cenną. I może nie musisz być dla mnie doskonały…

A to już wiesz?  ?Serce, Serduszko? opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia.

• Amber: … Dostać się na tyle daleko, na ile potrzebuję. Zacząć od nowa. Iść gdzie poniesie wiatr. Podążać za ciepłem i szaleństwami.
Clay: Życie nie jest tylko ciepłem i szaleństwami.
Amber: Nie jest też tylko zbiorem zasad, Religioso. Poza tym, tak właśnie znalazłam się tutaj. Skończyło mi się paliwo na drodze.
Clay: Po prostu spakowałaś wszystko, co masz do samochodu i jechałaś aż do wyczerpania paliwa? To dopiero historia.

• Clay: Stare rzeczy przeminęły, oto wszystko stało się nowe.

Film Old Fashioned wejdzie na ekrany polskich kin studyjnych 23 czerwca 2017 r., w dystrybucji firmy Kondrat-Media.

FILM „OLD FASHIONED”
opis filmu Old Fashioned to historia Clay’a Walsha (Rik Swartzwelder), który porzucił beztroską hulankę, by prowadzić sklep z antykami. Na jego drodze staje Amber Henson (Elizabeth Ann Roberts), która uciekając od trudnej przeszłości, pojawia się w miasteczku i wynajmuje mieszkanie nad jego sklepem. Spotkanie tych dwoje wywraca świat do góry nogami, lecz bolesne doświadczenia nakazują im trzymać się od siebie z daleka.

gatunek: dramat obyczajowy, romans
kraj prod. USA
język: angielski, polskie napisy
reżyseria: Rik Swartzwelder
scenariusz: Rik Swartzwelder
producenci: Nathan Nazario, Dave DeBorde, Nini Hadjis, Rik Swartzwelder, William K Baker, Stephen Campanella
produkcja: Skoche Films, Motion Picture Pro Studios
czas projekcji: 115 minut
premiera: 18 września 2014 (Temecula Valley, USA)
USA: 6 lutego 2015
Polska: 23 czerwca 2017
strona PL: www.old-fashioned.pl

Facebook: www.facebook.com/OldFashionedPolska/

trailer PL: https://youtu.be/w76H9z_QtSs

dystrybucja PL: Kondrat-Media www.kondrat-media.pl

obsada: Elizabeth Ann Roberts (Zabójcze umysły, Southland, Dr House, Kości, CSI), Rik Swartzwelder (The Least of These, War Prayer), Dorothy Silver (Skazani na Shawshank, Przepowiednia), Tyler Hollinger (Black Dog, Red Dog; Trust Me, I’m a Lifeguard; Przepraszam, że żyję), LeJon Woods (Tylko teraz), Nini Hadjis, Maryann Nagel (Miłość znajdzie cię wszędzie: Valentine, Epicentrum), Joseph Bonamico, Lindsay Heath, Anne Marie Nestor, Ange’le Perez

A to już wiesz?  Novotel świętuje premierę filmu Luca wytwórni Disney i Pixar

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy