Wiadomości branżowe

Raport PwC i REAS – ?The Polish Real Estate Market 2011?

Raport „The Polish Real Estate Market 2011” autorstwa PwC i REAS zawiera podsumowanie sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce w roku 2010 oraz na początku roku 2011, wraz ze szczegółową analizą poszczególnych segmentów tego rynku oraz uwarunkowań prawno-podatkowych na nim obowiązujących. Ponadto raport przedstawia opinie i analizy ekspertów oraz ich przewidywania odnośnie przyszłych trendów rynkowych.Pobierz raport „The Polish Real Estate Market 2011” (dostępny wyłącznie w wersji angielskojęzycznej)

Raport „The Polish Real Estate Market 2011” autorstwa PwC i REAS zawiera podsumowanie sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce w roku 2010 oraz na początku roku 2011, wraz ze szczegółową analizą poszczególnych segmentów tego rynku oraz uwarunkowań prawno-podatkowych na nim obowiązujących. Ponadto raport przedstawia opinie i analizy ekspertów oraz ich przewidywania odnośnie przyszłych trendów rynkowych.

Pobierz raport „The Polish Real Estate Market 2011” (dostępny wyłącznie w wersji angielskojęzycznej)

Źródło REAS. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowe technologie przyspieszają odkrycia w paleontologii. Dzięki modelowaniu i drukowi 3D udało się dokładnie zbadać żuchwę prassaka z Grenlandii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy