Wiadomości branżowe

Neuron Agencja Public Relations ostrzega przed pozornie darmową usługą

Neuron Agencja Public Relations ostrzega przed pozornie darmową usługą
Firma Endless Infinity LTD rozsyła do polskich przedsiębiorstw ofertę zamieszczenia informacji o firmie w internetowej bazie informacyjnej. W mailu podana jest informacja, iż usługa ta jest darmowa i wymaga jedynie wypełnienia załączonego formularza oraz odesłania go do w/w firmy. W rzeczywistości, w samym formularzu istnieje zapis, iż podpisując go przedstawiciel firmy zgadza się na obciążenie jej coroczną opłatą w wysokości 990 EUR.Załączamy skany e-maili oraz formularza zamówienia.###Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do grona klientów firmy należą m. in.: Acronis, Monster Worldwide Polska, Netia SA, Niemczyk i Wspólnicy, Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA oraz ZyXEL Communications Polska. Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations i zatrudnia obecnie 10 osób. 

Firma Endless Infinity LTD rozsyła do polskich przedsiębiorstw ofertę zamieszczenia informacji o firmie w internetowej bazie informacyjnej. W mailu podana jest informacja, iż usługa ta jest darmowa i wymaga jedynie wypełnienia załączonego formularza oraz odesłania go do w/w firmy. W rzeczywistości, w samym formularzu istnieje zapis, iż podpisując go przedstawiciel firmy zgadza się na obciążenie jej coroczną opłatą w wysokości 990 EUR.

Załączamy skany e-maili oraz formularza zamówienia.

###

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do grona klientów firmy należą m. in.: Acronis, Monster Worldwide Polska, Netia SA, Niemczyk i Wspólnicy, Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA oraz ZyXEL Communications Polska. Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations i zatrudnia obecnie 10 osób.

 

Źródło Neuron Agencja Public Relations. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  PRowcy znów ?Po Robocie?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy