Wiadomości branżowe

mBank podwójnie wyróżniony

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA, zajął II miejsce w rankingu na najlepszy bank oraz został uznany za najbardziej przyjazny studentom.W ogłoszonym przez Super Express rankingu mBank zdecydowanie wygrał w głosowaniu internautów. W klasyfikacji ogólnej mBank uplasował się na II miejscu. Czytelnicy, którzy zagłosowali na mBank, zwracają szczególną uwagę na niskie opłaty, wysokie oprocentowanie i stały dostęp do pieniędzy. Czytelnicy stawiają na wygodę, funkcjonalność oraz dobrą atmosferę. Chcą być dobrze traktowani i nie życzą sobie marnotrawienia ich sił i czasu.mBank został również uznany przez studentów za najbardziej przyjazny bank (31% głosów) w konkursie organizowanym przez Parlament Studencki Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W ramach IV edycji imprezy Bank dla studenta mBank przeprowadził również warsztaty Karty kredytowe, w których wzięło udział 150 studentów.< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office"/>W maju br. mBank wprowadził do swojej oferty trzy rodzaje kart kredytowych, proponując studentom - jako pierwszy bank w Polsce - specjalne warunki przyznania karty Visa Electron. Do tej pory, wejście w

mBank - detaliczne ramię BRE Banku SA, zajął II miejsce w rankingu na najlepszy bank oraz został uznany za najbardziej przyjazny studentom.

W ogłoszonym przez Super Express rankingu mBank zdecydowanie wygrał w głosowaniu internautów. W klasyfikacji ogólnej mBank uplasował się na II miejscu. Czytelnicy, którzy zagłosowali na mBank, zwracają szczególną uwagę na niskie opłaty, wysokie oprocentowanie i stały dostęp do pieniędzy. Czytelnicy stawiają na wygodę, funkcjonalność oraz dobrą atmosferę. Chcą być dobrze traktowani i nie życzą sobie marnotrawienia ich sił i czasu.

mBank został również uznany przez studentów za najbardziej przyjazny bank (31% głosów) w konkursie organizowanym przez Parlament Studencki Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W ramach IV edycji imprezy Bank dla studenta mBank przeprowadził również warsztaty Karty kredytowe, w których wzięło udział 150 studentów.< ?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office"/>

W maju br. mBank wprowadził do swojej oferty trzy rodzaje kart kredytowych, proponując studentom - jako pierwszy bank w Polsce - specjalne warunki przyznania karty Visa Electron. Do tej pory, wejście w świat kart kredytowych dla tej grupy młodych ludzi było znacznie utrudnione. mBank oferuje kartę z długim okresem bez oprocentowania oraz prostymi zasadami korzystania z limitu kredytowego, którą może otrzymać większość osób studiujących. Dodatkowym atutem jest rozliczanie transakcji zagranicznych w Euro (korzystne podczas europejskich wyjazdów zagranicznych).

Dla studentów mBank zrezygnował z udokumentowania wysokości stałych dochodów w wymaganej wysokości. Wystarczającymi dokumentami do przyznania karty kredytowej są:

  • zaświadczenie z uczelni zawierające m.in. średnią ocen z ostatnich dwóch semestrów,
  • kserokopia legitymacji studenckiej,
  • dowód osobisty lub paszport z kartą pobytu - do wglądu przy podpisywaniu umowy.

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kredytowa/karta_studencka.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  KŚ ocenia portale. Interklasa.pl na 1 miejscu!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy